3. Ferencvárosi TC - MTK Hungária élő eredmények, H2H és felállások | SofaScore
  5. Női foci NB I - FTC-MTK versenyfutás a BL-ért

5. Ftc foci eredmény portal
  6. 5-tengelyes cnc képzés – Gravitás 2000 Oktatási Központ
  7. Ftc foci eredmény youtube

Sport365.hu - Kétgólos előnyt adott el a Ferencváros

NB I: Ferencváros-Mezőkövesd (1-0) - eredménykövetés Csakfoci - 22. 03. 18 05:45 Foci Az NB I 25. fordulójának pénteki nyitómeccsén az éllovas Ferencváros fogadja a négy mérkőzés óta nyeretlen Mezőkövesdet. Kövesd élőben a az eredmény alakulását! 0 kapcsolódó hír Bevezető szöveg megjelenítése Opciók

Ferencvárosi TC - MTK Hungária élő eredmények, H2H és felállások | SofaScore

ftc foci eredmény 2018

Online

Női foci NB I - FTC-MTK versenyfutás a BL-ért

A félidő végén meddő fölénybe került a Puskás Akadémia, ám az eredmény nem változott. Fordulást követően gyorsan növelte előnyét a Fradi, de mintha a biztos vezetés kényelmessé tette volna a fővárosiakat. Előbb Kozak fejelt a vendégkapuba, majd négy perccel később Stronati révén kiegyenlített a Puskás Akadémia. A folytatásban is inkább a hazaiak akarata érvényesült, ám nem tudtak újabb gólt szerezni, így maradt a döntetlen. Borítókép: MTI