Thu, 23 Jun 2022 21:50:16 +0000
olasz-magán-nyelvtanár

Nálunk mindent megtalálsz a 2020-as Foci EB-ről, amit valójában 2021-ben rendeznek meg. Friss hírekkel, eredményekkel, statisztikákkal és ingyenes játékokkal várjuk a focirajongókat. Hajrá Magyarország!

1. Dates
  2. Eb negyeddöntő 2012.html
  3. Schedule

Dates

eb negyeddöntő 2021 price

Sport24 A BL-reform álarca alatt kvázi szuperliga rejtőzik Ha megszavazzák a 2024-től érvényes BL-reformokat, jöhetnek a sikeresség alapján osztott plusz helyek, és fel is tehetjük a kérdést: ez mennyiben különbözik a "patás ördög" szuperliga tervezetétől?

eb negyeddöntő 2021 awarded

Eb negyeddöntő 2012.html

eb negyeddöntő 2021 week

Bár a dánokat előzetesen afféle sötét lóként emlegették, a finnek elleni nyitómeccsen a Christian Eriksennel történtek érthetően mély nyomokat hagytak a csapatban, ez pedig a végül folytatott találkozó elvesztésébe került (0–1). Azóta viszont inkább erőt merítenek legjobbjuk szerencsés kimenetelű drámájából, már a belgák dolgát is megnehezítették (1–2), az oroszok ellen (4 –1) viszont elindult a dán henger, amelyet a negyeddöntőben Wales sem tudott megállítani (4 –0). Az Inter szívműtéten átesett sztárján kívül Daniel Wass is sérüléssel bajlódik, nem beszélve Yussuf Poulsenről, aki már a nyolcaddöntőt is kihagyta, és erősen kérdéses a játéka a csehek ellen is. Akik hatalmas meglepetésre az addig hibátlan Hollandiát ejtették ki a legjobb 16 között Budapesten. Igaz, a Puskás Arénában rendezett mérkőzés 55. percében 0–0-s állásnál kiállították a gólhelyzetet szándékos kezezéssel megakadályozó Matthijs de Ligtet, onnantól viszont az emberelőnyt maximálisan kihasználva nem adott esélyt ellenfelének Jaroslav Silhavy alakulata, és végül magabiztos, 2 –0-s győzelemmel lépett a legjobb nyolc közé.

2 (pénteki Eb-összefoglaló) 23:15 – Góóól! (szombati Eb-összefoglaló) Magazinműsorok az M4 Sporton: 13:15 – Szabadidő 16:45 – FIFA 2022 VB

Schedule

A női nyolcaddöntő eredményei: Hollandia–Németország 3:1 (22, –23, 19, 23) Svédország–Bulgária 3:2 (–12, 21, 22, –14, 17) Törökország–Csehország 3:1 (13, –22, 14, 13) Franciaország–Horvátország 3:2 (–16, 21, 22, –22, 12) Lengyelország–Ukrajna 3:1 (–21, 21, 22, 17) Szerbia–Magyarország 3:0 (19, 20, 17) Olaszország–Belgium 3:1 (14, –23, 17, 12) Oroszország–Fehéroroszország 3:1 (25, 20, –19, 23) A negyeddöntő programja: 08. 31 16:30 Svédország–Hollandia (Plovdiv) 08. 31 19:30 Törökország–Lengyelország (Plovdiv) 09. 01 17:00 Olaszország–Oroszország (Belgrád) 09. 01 20:00 Szerbia–Franciaország (Belgrád)

Belgium–Olaszország, péntek 21. 00 Ahogyan azt a beharangozónk elején is írtuk, a négy negyeddöntő közül messze ez a párharc emelkedik ki a leginkább. A belga "aranygenerációnak" talán ez lehet az utolsó lövése, a franciák búcsújával pedig egyértelműen Roberto Martínez alakulata lépett elő első számú favoritként. Főleg azután, hogy a nyolcaddöntőben Thorgan Hazard nagyszerű lövésével a címvédő Portugáliát búcsúztatták, előtte pedig a csoportkörben az oroszokat (3 –0), a dánokat (2 –1) és a finneket (2 –0) is legyőzték. A portugálok elleni siker viszont vezéráldozatokkal járt, Eden Hazard és Kevin De Bruyne is megsérült a találkozón, le is kellett cserélni őket, így könnyen lehet, hogy az újabb rangadót nélkülük kell megvívniuk a belgáknak. Persze amíg Romelu Lukaku-, Dries Mertens-, Yannick Carrasco-, Axel Witsel- vagy éppen a kapuban Thibault Courtois-szintű klasszisok alkotják a keretet, nincs ok a vészharangok kongatására. Az olaszok némi meglepetésre csupán hosszabbításban tudták bedarálni Ausztriát a legjobb 16 között, így 30 perccel több játékidő van a futballisták lábában.

• Index - Futball - Európa-bajnokság 2020 - A legjobb négy közé jutás a tét: jönnek az Eb-negyeddöntők

Az A csoportot viszont hibátlan mérleggel, kapott gól nélkül abszolválták: a törököket és a svájciakat 3–0-ra, a walesieket 1–0-ra győzték le. Az utóbbi idők legnagyobb erőfelmérője viszont ma este érkezik el, hiába mutatott ugyanis lehengerlő mérleget és statisztikát a Squadra Azzura – 12 meccses győzelmi sorozat 34 lőtt és mindössze egy (! ) kapott gól –, nem találkozott topcsapattal Roberto Mancini alakulata. A szövetségi kapitánynak a nyitómeccsen megsérülő Alessandro Florenzit minden bizonnyal nélkülöznie kell a negyeddöntőben is, Giorgio Chiellini állapota viszont javult, már a csapattal edzett, így a rutinos játékos visszatérhet a védelem tengelyébe. Az egymás elleni mérleg roppant kiegyenlített, eddig 11-szer találkoztak a csapatok, három belga győzelem és három olasz siker mellett négy döntetlen a mutató. A nagy tornákon viszont szembetűnő Olaszország dominanciája: eddig négyszer meccselt vb-n vagy Eb-n a két ország, ezekből három olasz sikerrel, egy pedig pontosztozkodással zárult.